Spółdzielnie Mieszkaniowe

Portal o mieszkaniach, apartamentach i domach

alarm
Nieruchomości

Alarm na każdą kieszeń

Poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne i wszyscy robimy co tylko w naszej mocy, żeby zapewnić je sobie oraz naszym bliskim. Wielokrotnie decydujemy się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy ochroniarskiej i jesteśmy rozczarowani, kiedy okazuje się, że ktoś się do nas włamał, a patrol przyjechał na miejsce dopiero na długo po fakcie. Zastanawiamy się wówczas, co jeszcze moglibyśmy zrobić i wpadamy w końcu na rozwiązanie, jakim są bezprzewodowe alarmy do mieszkania, dzięki którym sami możemy nad wszystkim czuwać.

Dlaczego to rozwiązanie jest lepsze niż ochrona?

Ponieważ sami mamy na nie największy wpływ. Alarm do mieszkania możemy podłączyć w mieszkaniu albo w niewielkim domu, a cały system jesteśmy w stanie wygodnie rozbudowywać. Taki alarm nadaje się do montażu w aż sześciu pomieszczeniach! Dodatkowo zestawy zaopatrzone są w bezpieczną centralę, czujniki ruchu, do których nie potrzebujemy żadnych przewodów oraz syrenę alarmową i pilot. Jest w nich także czujnik magnetyczny, który odpowiada za otwieranie drzwi.

Tego typu alarmy do mieszkania można w znacznej mierze modyfikować i dostosowywać do zindywidualizowanych potrzeb. Są idealne nie tylko, kiedy chcemy bezpiecznie i spokojnie spać, ale i wtedy, gdy wyjeżdżamy wraz z rodziną na dłuższy urlop. Alarmy gsm są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają żadnego specjalistycznego montażu, wystarczy je po prostu rozstawić w wybranych wcześniej punktach lokalu. Cała instrukcja użytkowania, wraz z przydatnymi wskazówkami, jest zresztą dołączana do każdego zakupu.

Dzięki technologii GSM w razie wtargnięcia dostaniemy powiadomienie

Alarm do mieszkania zadziała sprawnie, a my będziemy mogli od razu powiadomić odpowiednie służby. Ponadto nasi sąsiedzi z pewnością usłyszą dźwięk syreny, która zazwyczaj od razu płoszy złodzieja, który na przyszłość będzie się trzymał od naszego mieszkania z daleka. To zdecydowanie skuteczniejszy sposób niż wydawanie grubych pieniędzy na ochronę, która nie działa w taki sposób w jaki byśmy sobie tego życzyli.

Chociaż alarm do mieszkania może się kojarzyć wielu z nas z dużymi kosztami, to jest to nieprawda, a cały system możemy złożyć już za kilkaset złotych. W dodatku koszt jest w zasadzie jednorazowy i nie trzeba płacić miesięcznego abonamentu, jak w przypadku korzystania z usług zewnętrznej firmy. Powoduje to, że ta opcja jest nie tylko najbardziej skuteczna, ale także i bardzo ekonomiczna, co pozwala nam na zaoszczędzenie w skali roku całkiem poważnej sumy pieniędzy, które możemy przeznaczyć na coś innego.